Menu Zamknij

Drzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi zewnętrzne drewniane wykonywane są najczęściej z drewna sosnowego, świerkowego, dębowego i bukowego. Wygląd drzwi dostosowujemy oczywiście do wyglądu i stylu domu są one bowiem jego wizytówką. Drewno jest materiałem, który pasuje do praktycznie każdego stylu.

Bez względu na to, czy preferujemy nowoczesny, klasyczny czy krzykliwy design, drewniane drzwi wejściowe świetnie się w nim odnajdą. Zapewnią doskonałą izolację od hałasu ulicznego.
W wersji antywłamaniowej drewno łączone jest blachą stalową aby wzmocnić konstrukcję. Standardowa szerokość drzwi zewnętrznych to 90 cm przy wysokości 200 cm. Jeśli chcemy możemy zamówić szersze drzwi co jest wygodne szczególnie przy wnoszeniu i wynoszeniu mebli. Możemy sobie na to pozwolić w domu, w bloku niestety drzwi mają przeważnie jeden wymiar u każdego.
Każde drzwi na życzenie klienta można dodatkowo ozdobić przeszkleniami, witrażami. Aby służyły wiele lat należy zabezpieczyć je specjalnymi środkami konserwującymi, a odpowiednie zadaszenie ochroni przed deszczem czy słońcem.