Menu Zamknij

Garderoba Twoich marzeń

Planowanie garderoby, ilość półek , wieszaków czy szuflad powinno być dostosowane do naszych potrzeb. Możemy zasugerować się wyglądem garderoby naszych znajomych, ale pamiętajmy, że każdy ma inne upodobania.

Jedni np. wieszają tylko bluzki czy koszule, wtedy potrzebują więcej drążków na wieszaki, a inni wolą wszystko składać na półkach. Na wygląd i rozmiar garderoby ma też wpływ miejsce które na to przeznaczymy.

Przy garderobach na wymiar można wykorzystać każde miejsce, czyli jakieś skosy, wnęki itd. Wykorzystamy wówczas te części pomieszczenia które tak naprawdę nie są używane.
Co do wyglądu garderobę dostosowujemy do stylu naszego mieszkania czy domu by całość współgrała ze sobą.

Gdy już wybierzemy miejsce trzeba rozplanować rozmieszczenie półek, szuflad, ich kolor oraz kolor i materiał z których będą wykonane drzwi. Mogą być one przesuwne lub uchylne.
Planowanie najlepiej wykonać pod okiem fachowców którzy posiadają doświadczenie w tej branży i będą potrafili odpowiednio doradzić. Po uzgodnieniu szczegółów wykonywany jest projekt który możemy jeszcze korygować i udoskonalać. Gdy zaakceptujemy już całość projekt trafia na produkcję, a następnie elementy garderoby przyjeżdżają do klienta gdzie następuje montaż. Podczas planowania nie zapomnijmy o odpowiednim oświetleniu i oczywiście o lustrze.