Menu Zamknij

Komody wracają do łask

We wspomnieniach z ciepłego, babcinego domu zwykle widnieje stara, drewniana komoda. To mebel znany już od wieków, dziś wraca do trendów w architekturze wnętrz.

Komoda to mebel, którego historia zaczyna się już w XVII-wiecznej Francji. Jej design zmienił się diametralnie na przestrzeni wieków. Nowoczesne komody występują w przeróżnych stylach i możemy dopasować je do każdego rodzaju pomieszczeń. Ten mebel sprawdzi się w pokoju dziennym czy sypialni, ale również w przedpokoju czy pokoju dziecięcym.

Drewniana komoda to niezwykle przydatny element każdego mieszkania. Możemy przechowywać w niej ubrania, ważne przedmioty czy zabawki dziecięce. Doskonale sprawdzi się również w biurze w celu przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentów.

Wybierając komodę wykonywaną na zamówienie będziemy mogli w 100% dopasować ją do naszych potrzeb. To my zdecydujemy o jej wymiarach i pojemności w zależności od miejsca, w którym ma stanąć i funkcji jaką ma pełnić. Do nas należy wybór koloru i designu danego mebla. Wszystkie mniejsze elementy takie jak nóżki czy uchwyty mogą być zaprojektowane przez nas. Sami dopasowujemy komodę do stylu naszego pomieszczenia.

Od nas zależy decyzja czy będzie ona w stylu vintage, glamour czy może nowoczesnym. Kiedy komoda stanie już w naszym mieszkaniu być może zdecydujemy się wkrótce na kilka kolejny. To mebel przydatny w wielu pomieszczeniach, a miejsca do przechowywania nigdy za wiele