Menu Zamknij

Idealne biurko do pracy i nauki

Dobrze zaprojektowane miejsce pracy to podstawa sukcesu. Przy odpowiednio dobranym biurku praca i nauka to sama przyjemność! Jakie powinno być idealnie biurko, aby było nam przy nim wygodnie i komfortowo?

Przede wszystkim niezwykle ważne są wymiary. Zamawiając biurko w firmie stolarskiej będziemy mamy możliwość zdecydowania o każdym wymiarze. To bardzo ważne ponieważ wysokość biurka powinna być dopasowana do naszego wzrostu. Średnio powinno być to ok. 70cm, jednak dla osób wyższych niż 180cm biurko powinno być już o ok. 5cm wyższe. Szerokość idealnego biurka waha się w okolicach od 70 do 90cm.

Biurko będzie nam odpowiednio służyć jeżeli wszystko będziemy mieć pod ręką. Powinno być na tyle duże aby zmieścić laptopa, zeszyt, książkę, przybory do pisana. Jednak niezwykle ważne są też dodatkowe półki czy szuflady na dokumenty czy niezbędne przybory.

Kolejną ważną kwestią jest materiał, z którego wykonane jest biurko. Tutaj niezastąpione pozostaje drewno. Odpowiednio zabezpieczone, drewniane biurko będzie służyć nam przez długie lata i bezbłędnie spełni swoją funkcję.