Menu Zamknij

Drewniane meble łazienkowe

Gdy w łazience pojawiają się elementy drewniane robi się bardziej przytulnie. Cała łazienka w kafelkach i białych meblach jest zimna. Teraz mało kto kafelkuje wszystkie ściany w łazience. Ścianę lub jej element można również ocieplić drewnem.
Kiedyś również bano się drewnianych mebli bo pochłaniały duże ilości wody.
Obecnie jednak istnieje coraz więcej sposobów na skuteczne impregnowanie drewna.
Drewniane szafki doskonale będą się komponować z bielą płytek gdyż są to kolory które świetnie się uzupełniają. Drewno będzie dobrze prezentować się też z kamieniem. Sam kamień wygląda ciężko, ale w połączeniu z drewnem dużo zyskuje, a pomieszczenie prezentuje się elegancko i nowocześnie.
Tak samo szkło jest dobrym towarzyszem drewna.
Meble drewniane do łazienki by służyły nam długo trzeba odpowiednio je zabezpieczyć i wybrać odpowiedni gatunek drewna. Nie każda komoda czy szafka będzie dobra do tego pomieszczenia gdzie jednak często jest para, która osiada na meblach, występuje też ryzyko rozlania wody na podłodze np. z wanny czy pralki.

Jeśli planujemy meble drewniane do łazienki najlepiej zrobić ja na zamówienie z dwóch powodów. Po pierwsze będziemy pewni, że użyte drewno jest odpowiednie, a po drugie będziemy mieć meble dopasowane rozmiarowo do pomieszczenia co w takim małym niekiedy miejscu jak łazienka jest bardzo istotne.

Nowoczesne wnętrze łazienki na poddaszu Premium Zdjęcia